250
Uw Geldarchitect bestaat ondertussen 5 jaar, "Time flies when you're having fun"!
Een nieuwe niche in de financiële sector neerzetten, bleek een schot in de roos te zijn, getuige de >250 coachings die ik mocht faciliteren voor ambitieuze ondernemers en beslissingsnemers. Ook het aantal collega's groeide gestaag en vandaag zijn we met 4 om onze financiële boodschap uit te dragen tijdens individuele coachingsessies en ook hoe langer hoe meer via "workshops" voor zelfstandige ondernemers en werknemers van bedrijven.
In een eerder geschreven blogartikel : Financiële coaching is ... voor iedereen was de intentie er al maar vandaag kan ik zeggen dat we deze doelstelling met verve kunnen onderschrijven. Lesgeven als "ondernemer voor de klas" in verschillende secundaire scholen, gastcolleges bij KDG voor de 3e jaars financie-en verzekeringswezen, workshops bij Travvant, Boston Consulting Group, Belden voor werknemers en eveneens workshops bij Voka en Starterslabo voor ondernemers, maken dat we letterlijk iedereen kunnen bereiken. Tel daarbij onze 250 individuele trajecten erbij waarin we positief kritisch ingestelde particulieren en ambitieuze zelfstandige ondernemers, niet enkel kennis en inzicht, maar ook structuur en financieel tastbare meerwaarde bijbrengen, erbij bereiken we ... IEDEREEN.
Maak vrijblijvend met ons kennis via ons contactformulier en met veel aandacht en interesse luisteren wij naar jouw financiële vraagstukken!